Rezultatų: 24

„SAMURA” žinios apie metalus, plieną, gaminimo būdus, šlifavimą, poliravimą – Išsamios. Dizaino, kokybės ir stiliaus pojūtis – rafinuotas. Atsidavimas didybei – nepakartojamas.
„SAMURA“ – profesionalų komanda, kurianti unikaliai suprojektuotus aukštos klasės peilius pripažintiems, patyrusiems ir trokštantiems tapti virėjais. Pagrindinis principas – tikslumas yra viskas.
Šio gamintojo peiliai išreiškia jų propoguojamą discipliną. Klientai vertina kruopščią detalę, nepriekaištingą pusiausvyrą, pjovimo aštrumą. Taip yra todėl, kad „SAMURA” širdys atiduotos kiekvienam peiliui. Nuo originalaus eskizo iki 3D modelio iki prototipo iki serijinio modelio – viską daro patys. Rankinis darbas sudaro 90% gamybos proceso, o visi „Samura“ peiliai yra aštrinami rankomis.
BENDROVĖS ISTORIJA
Savo kelionę pradėjo 2003 m., Vykdydami pirmąją produktų liniją bendradarbiauvo su Japonijos kompanijomis MAC ir Mcusta. Japonų filosofija ir tradicijos slypi „Samura” peilių DNR.
Vis dėlto japonų peiliai turi savo trūkumų. Autentiški japoniški peiliai gali būti pernelyg kieti, todėl jie tampa trapūs, todėl jiems reikalinga ypatinga priežiūra. Daugelis japoniškų peilių taip pat yra pagaminti iš anglinio plieno, kuris greitai rūdija. „Samura” nusprendė panaikinti šiuos trūkumus, laikydamiesi tik pagrindinio dalyko – japonų pjaustymo atlikimo.
Ketverius metus eksperimentavę sukūrė „Samura“ – japoniškos peilių tradicijos ir europietiško patikimumo simbiozę. „Samura“ peiliai yra gaminami iš geriausio Japonijos ir Švedijos plieno, grūdinti iki 58–61 HRC. Ašmenys turi japonišką formą ir smulkius kūginius iš stuburo, o tai suteikia jiems fantastišką pjovimą. „Samura“ peiliai pagaląsti 17 laipsnių kampu, daugiau nei japoniški, bet mažesni nei europietiškų. Rankenoms naudojamos pačios moderniausias medžiagos.

Naujiena
Naujiena
101.90 su PVM
Naujiena
Naujiena
Naujiena
Naujiena
Naujiena
44.90 su PVM
Naujiena
30.90 su PVM
Naujiena
Naujiena
Naujiena
Naujiena
Naujiena
Naujiena
Naujiena
84.90 su PVM
Naujiena
45.90 su PVM
Naujiena
28.90 su PVM
Naujiena
18.90 su PVM
Naujiena
Naujiena
25.90 su PVM
Naujiena
9.90 su PVM